II Memoriał im. Zbigniewa Jurkiewicza - Turniej Piłki Nożnej

Nadszedł Nowy Rok, a jak co roku, od przeszło 19 lat, Klub Sportowy Ciężkowianka Ciężkowice organizuje Turniej Halowy Piłki Nożnej.

W tym roku, w dowód wdzięczności oraz pamięci, będzie to drugi Memoriał przedwcześnie zmarłego w 2020 roku Prezesa Klubu Sportowego Ciężkowianka Ciężkowice, Prezesa podokręgu Piłki Nożnej w Tarnowie, Burmistrza naszej Gminy - Zbigniewa Jurkiewicza.

W tej edycji memoriału deklarację uczestnictwa potwierdziły drużyny z powiatu brzeskiego (Orzeł Dębno VI liga), powiatu tarnowskiego (Dunajec Zakliczyn. V liga i GKS Gromnik V liga oraz Tuchovia Tuchów V liga, JEDNOŚĆ Paleśnica VII liga), oraz gospodarz Ciężkowianka VIII liga. Tak bogata lista znakomitych zespołów gwarantuje, że będą to zawody na bardzo wysokim poziomie sportowym.